MY JSME PROFI PART

Brzdy jsou náš život. Ale rozhodně nás nic nebrzdí ve vývoji!

Od roku 1998 pracujeme v oboru prodeje nákladních náhradních dílů a jsme specialisté na brzdové díly. Naše dlouholeté zkušenosti jsme přetavili do vytvoření dílů Profi Part, které úspěšně prodáváme na českém trhu i v zahraničí.

Za díly Profi Part stojí tým brzdových profesionálů, pro které kvalita není prázdné slovo. Je to základní užitná vlastnost všech našich dílů Profi Part. Jak toho dosahujeme?

Všechny naše výrobní procesy jsou certifikovány dle ISO 9001:2008, ISO/TS-16949. Výrobky prochází několika stupni kontroly a jsou prováděny nezávislé interní testy v certifikovaných laboratořích.

  • Sledujeme poslední trendy ve vývoji brzd.

  • Konzultujeme se servisy.

  • Sdílíme know-how s renomovanými výrobci.

  • Někdy je to vážně dřina, jenže my jsme blázni do brzd a baví nás to.

PROČ PROFI PART?

VŠE PRO SPRÁVNOU VÝMĚNU BRZDOVÝCH DÍLŮ

Brzdové desky Profi Part obsahují maxi sady příslušenství. Automatické páky Profi Part jsou dodávány včetně montážních sad. Máme sady pro montáž brzdových kotoučů i nýty pro brzdová obložení. Vyzkoušejte naše kompletní sady pro opravu brzdových třmenů Profi Part a nebudete chtít jiné.

Máme pro vás sklady plné brzd Profi Part
Nabízíme vám přes 200 typů automatických pák a přes 150 typů brzdových desek, neustále rozšiřujeme sortiment - a stále nemáme dost!

Profi Part je osvědčená značka
Nejsme nováčci, kteří se teprve učí co a jak. Profi Part funguje na trhu řadu let a nejen, že sleduje aktuální trendy, ale snaží se vždy být o krok napřed.

Bojujeme proti vysokým cenám
Díly Profi Part jsou plnohodnotnou náhradou originálních dílů srovnatelné kvality. Pomohou vám držet náklady na opravy na uzdě, a přitom dostát prémiové kvalitě. A pokud to ještě nestačí, tak vám garantujeme záruku na 2 roky.

Adima Brázdil s.r.o.

Majitelem a jediným dodavatelem značky Profi Part je firma Adima Brázdil s.r.o. Firma byla zapsána do obchodního rejstříku vedeného u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 39150 dne 5.října 2001. Firma má registrován živnostenský list ev.č. 370503-5177-01 u Obecního živnostenského úřadu při Městském úřadu Otrokovice pod č.j. OT-L-580-127/00-P a č.j.ŽU/LZ/134/P/47159/05. ze dne 5.10.2001.